Meenutusi uhkest juubelikontserdist
1. aprillil astus segakoor Vega Nõo Muusikakoolis üles tähtpäevakontserdiga „Mõni asi on ilmas püha“. Rahva ette rivistus piduriietes 25-liikmeline segakoor — 17 nais- ja 8 meeslauljat. Saal ja rõdu olid kuulajatest tulvil. Koor esitas seekord 11 laulu. Esimest korda kõlas ka Vega signatuur (Ardo Ran Varres, Sulev Oll). Repertuaaris olid Veljo Tormise, Ester Mägi, Gustav Ernesaksa, Alo Ritsingu jt laulud.
Kontserdil olid külalisesinejateks ka Nõo kiriku meesansambel ja Nõo laste laulustuudio lapsed. Ühendkoori esituses kõlas lõpulauluna Kadri Hundi „Üksteist peab hoidma“. Saalis hõljus vaieldamatult ühtekuuluvustunne, mis oli kantud kaunikõlalisest laulust ja hingelähedasele tegevusele pühendumise vaimust.
Vega lauljatele oli tervitussõnu tulnud tooma palju laulusõpru lähedalt ja kaugelt. Jätkuvalt kõlavat lauluhäält soovisid esimene dirigent Ain Tarro, endised dirigendid Imbi Pärtelpoeg ja Külli Karask. Vallaesindajate Rain Sangernebo ja Jaanus Järveoja heade soovide juurde kuulusid ka veekeskuse kinkekaardid igale lauljale tervise kosutuseks. Ka Kambja 222-aastase Lätte koorivanem Elerin Piiroja õnnitles nooremat kaaslast ja soovis pikka lauluiga. Pidulik õhtu jätkus sünnipäevatorti maitstes.